НОВИНИ

Український Жіночий Конгрес створює регіональну мережу

У 2021 році важливим завданням Українського Жіночого Конгресу є розширення спільноти однодумців та однодумиць через формування власної регіональної мережі.

Упродовж наступних місяців, Український Жіночий Конгрес проведе ряд зустрічей з регіональними представницями й представниками, щоби обмінятися досвідом імплементації гендерної політики на місцях.

За участі компетентних експертів та експерток, пройдуть тренінги щодо ключових напрямків політики рівності на місцях, зокрема, комплексного гендерного підходу, використання інструментів гендерноорієнтованого бюджетування, подолання стереотипів та залучення вразливих груп жінок до промотування політики рівності тощо.

37 представниць та представників з усіх регіонів долучилися до мережі Українського Жіночого Конгресу за результатами відкритого конкурсу, що відбувся осінню 2020 року. Відтепер, Український Жіночий Конгрес в усіх областях України представлятимуть:

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1. Світлана Ходакова, Консультантка проєкту ПРОМІС (м. Вінниця)

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

2. Галина Абрамчук, Менеджерка проєктів Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт. Турійськ)
3. Ірина Галімська, Спеціалістка із зовнішніх відносин Волинської торгово-промислової палати (м. Луцьк)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

4. Людмила Бурман, Депутатка Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг)
5. Марія Вакулич, Завідувачка відділення забезпечення якості освітньої діяльності у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ (м. Кам’янське)

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

6. Вікторія Вольська, Засновниця ГО «Країна вільної громади» (м. Українськ)
7. Марина Чуйко, членкиня ГО «Юрфем» та ГО «Юридична сотня» (м. Маріуполь)

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

8. Вікторія Безсмертна, Голова ГО «Інститут Креативних Інновацій» (м. Житомир)
9. Юлія Бодашевська, Заступниця голови ГО «Центр сучасних інновацій» (м. Житомир)

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

10.Марина Сташина-Неймет, Провідна фахівчиня Центру інновацій та розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (м. Ужгород)

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

11.Анжеліка Бєлова, Президентка ГО «Об’єднання ромських жінок Голос Ромні» (м. Запоріжжя)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

12.Наталія Гергелюк, юристка, засновниця бренду українського одягу (м. Івано-Франківськ)

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

13.Ірина Нижник, депутатка Тетіївської міської ради (м. Тетіїв)
14.Ірина Орел, Засновниця ГО «Рідня» (с. Гора, Бориспільський район)

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

15.Валентина Животовська, Голова ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» (м. Кропивницький)
16.Надія Коленченко, Головна редакторка газети «Знам’янські вісті» (м. Знам’янка)

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

17.Ірина Корлякова, Голова ГО «Луганочки» (м. Сватове)
18.Наталія Хмеленко, Завідуюча відділення в КУ «Центр надання соціальних послуг» (смт. Білокуракіне, Сватівський район)

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

19.Ганна Косюк, Голова ГО «Агенція Регіонального Розвитку» (м. Львів)
20.Наталія Тітійова, Співзасновниця і керівниця ГО «Україна. Час єднатися» (м. Жовква)
21.Софія Челяк, Програмна директорка ГО «Форум видавців» (м. Львів)

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

22.Тетяна Бобриніченко, Начальниця відділу/ уповноважена із забезпечення рівних прав та можливостей у Виконавчий комітет Вознесенської міської ради (м. Вознесенськ)
23.Ольга Степаненко, Позаштатна радниця Миколаївського міського голови з соціальних питань у Миколаївська міська рада (м. Миколаїв)

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

24.Марина Бойко, Голова Одеського відокремленого підрозділу ВГО «Солідарна Молодь» (м. Одеса)

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

25.Вікторія Курилко, Директорка аналітичного центру «Інститут гендерних трансформацій» (м. Полтава)
26.Юлія Цибульська, Депутатка Полтавської обласної ради (м. Кременчук)

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

27.Тетяна Мовчан, маркетологиня (м. Суми)

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

28.Оксана Качурівська, Керівниця Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА (м. Тернопіль)
29.Іванна Мрига, Регіональна координаторка ГО «Молодіжна столиця України» (м. Кременець)

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

30.Ганна Безверха, Фінансова менеджерка ТОВ «Salve finance Україна» (м. Краснокутськ)

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

31.Олександр Кобець, Регіональний представник проєктів AMES в Херсонській області (м. Херсон)

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

32.Світлана Ліщук, Голова первинної профспілкової організації співробітників та студентів Подільського державного аграрно-технічного університету (с. Кам’янка, Кам’янець-Подільський р-н)
33.Іванна Петрасюк, Фахівчиня Хмельницької територіальній організації Політичної партії «Європейська Солідарність» (м. Хмельницький)

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

34.Людмила Бабич, Директорка Комунального закладу «Обласний центр соціальнопсихологічної допомоги» Черкаської обласної ради (м. Сміла)

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

35.Юлія Дупешко-Джус, Виконавча директорка ГО «Кроки до майбутнього» (м. Чернівці)
36.Ірина Унгурян, Головна спеціалістка відділу організаційно інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи Новоселицької міської ради (м. Новоселиця)

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

37.Олена Друзь, Голова Носівської РО ВО партії «Батьківщина» (м. Носівка)

28.01.2021

Scroll Up